• Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 27 %

Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 27 %

Vydejte se s námi na cesty, aniž byste opustili domov – interiéry jarního ELLE Decoration vás vezmou kolem světa a nabijí novou dávkou energie. Připraveni?

Náš výlet prstem po mapě zahájíme se sběrateli umění Richardem Weinbergem a Donaldem Lyonsem na obálce jarního vydání. Jejich vinohradské bydlení vás přenese do Donaldovo rodné Ameriky, především pak Chicaga a Miami, kde spolu s Richardem strávili pěknou řádku let. Dnes naopak spokojeně žijí v Richardově domovině a kus Ameriky mají stále u sebe.

Barvy a dobrou náladu budeme čerpat i na návštěvě u Silvie Predy v pražských Holešovicích. Za interiérem stojí její bratr a architekt Alessandro Preda, který pendluje mezi Prahou i v New Yorkem, kde má vlastní studio. Připravte se na energické bydlení plné nespoutaných barev a nápadů.

Tak trochu do Slovinska, ale i zpět do Československa nás vezme další pražské bydlení Uroše a Martina, kteří nade všechno milují porcelán, umění a restaurovaný nábytek. Jejich byt je věrný 30. létům minulého století i vášni pro cestování a krásné věci s příběhem.

Umělec Adam Vačkář vás ve svém novém sochařském ateliéru naloží na kouzelný koberec a odvlaje s vámi na něm až do Francie a Japonska. V obou státech několik let žil a osvojil si zde mimo jiné i umění kaligrafie.

V Beskydech už se na vás těší nový dům Mezi lukami manželů Hradilových, který má na stránkách jarního vydání ELLE Decoration celosvětovou premiéru. Podobně jako jejich mezinárodně uznávaný penzion Mezi plůtky i Mezi lukami je prvotřídním vyjádřením vkusu, řemesla a elegance. Až se jím budete na stránkách nového vydání procházet, nebudete věřit, že se namísto Beskyd nenacházíte v Portugalsku nebo Toskánsku.

A pokud byste potřebovali přeci jen o něco silnější cestovatelskou vzpruhu, zadívejte se do našeho psychedelického editorialu o návratu postmoderny, který vás naloží do rakety a vystřelí rovnou do fantastického města, ve kterém hadi lezou z děr a květiny vyrůstají z nebe

480,00 Kč
i
349,00 Kč