• Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 27 %

Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 27 %

 Zimní vydání ELLE Decoration věnujeme geniálnímu architektu Adolfu Loosovi, který letos slaví 150. výročí od svého narození. Poskytneme vám netradiční pohled na jeho unikátní realizaci v Plzni a navštívíme bydlení inspirované Müllerovou vilou ve Stockholmu.

Stejný den, kdy vychází zimní číslo ELLE Decoration, se před 150 lety narodil jeden z nejvýznamnějších moderních architektů vůbec: Adolf Loos. Smekáme před jeho dílem, které dodnes inspiruje architekty, designéry i umělce po celém světě a skládáme mu poctu hned v několika článcích. V editorialu s přední českou modelkou Denisou Krškovou v Brummelově domě v Plzni nebo na návštěvě v bydlení manželů Haveldových plné českého designu a umění ve švédském Stockholmu.

Krásných designových kusů je plná i citlivě zrekonstruovaná chalupa manželů Karáskových na Vysočině. Pod střechou z pravých šindelů odvedli spolu s památkářemi, architektem a interiérovou designérkou pořádný kus práce, o kterou se s námi exkluzivně podělili.

Jen na stránkách aktuálního ELLE Decoration najdete zrekonstruované bydlení pod gotickými klenbami v centru Prahy, které zdobí také naší zimní obálku. Eklektický interiér vás přenese tak trochu na Srí Lanku, do Holandska i Francie, odkud většina vybavení pochází.

Pravý opak vyznává doma architekt Alan Prekop. Je nám ctí, že jeho bratislavské bydlení založeném na upcyklovaných materiálech betonu, skla a kamene premiérově představujeme na stránkách zimního vydání záhy poté, co za něj získal hlavní ocenění v soutěži Slovenské asociace interiérových designérů.

K tomu navíc speciál o českém stolování a přípravě na slavnostní chvíle ve spolupráci s předními designéry i gastronomickými podniky, které teď zažívají těžké chvíle. Nastal čas slavit a odměnit se za opravdu náročný rok!

 

Chybět nebude ani vrchovatá porce interiérových tipů a designových novinek, bez kterých je tak těžké žít. Nalistujte proto zimní vydání ELLE Decoration, kde na vás čeká 124 stran výjimečné inspirace, kterou jinde nenajdete!

 


480,00 Kč
i
349,00 Kč