• Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 27 %

Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 27 %


Periferie je nové centrum! V podzimním ELLE Decoration si na ni odjíždíme odpočinout, být blíž přírodě nebo najít novou inspiraci. Vyrazte s námi do sochařského ateliéru k Litomyšli, zrekonstruovaného mlýna na Hané nebo kamkoliv po Čechách v mobilním domku!

  

Čím dál častěji na okrajích českých a moravských měst vznikají unikátní stavby, které se mohou měřit s progresivní městskou architekturou. Za jednou takovou jsme se vydali do východočeského Osíku a vy teď máte jedinečnou možnost navštívit tento unikát společně s námi jako vůbec první! Architekt, sochař a galerista Martin Janda si kousek od Litomyšle vybudoval experimentální betonový dům, který slouží jako ateliér, kancelář i dílna v jednom.

Další nadšence jsme navštívili v Ochozi na Hané, kde mladí architekti Victor Cojonaru a Nikol Chovanečková zrekonstruovali starý mlýn a teď v designové stodole pořádají svatby. O jejich plánech si přečtete jen v podzimním vydání ELLE Decoration!

Velkou pozornost věnujeme návratu modernismu – ať už se jedná o oslavu minimalismu a Bauhausu v bydlení producenta Miloshe Harajdy, inspiraci první republikou v brněnském bytě od architektů Velek, Velková, Velek nebo čerpá z cestování po světě jako naše pražská podzimní cover story o domově Niny Makelberge.

Také vám premiérově odhalíme letošní talenty největší přehlídky designu u nás: Designbloku 2020. Těšte se na záběry úžasných prostor kláštera sv. Gabriela na Smíchově, špetku psychedelie a vrchovatou porci atmosféry. 

Nebude chybět ani vrchovatá porce interiérové inspirace, designových novinek a akcí, které si nesmíte nechat ujít. Nalistujte proto podzimní vydání ELLE Decoration, kde vás čeká na 124 stran výjimečné inspirace!


480,00 Kč
i
349,00 Kč