• Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 30%

Roční předplatné ELLE Decoration (4 vydání) se slevou 30%

Konečně je tu léto a s ním nové číslo ELLE Decoration. Volný čas si užíváme u bazénu, v sochařském parku a stylovým cestováním po Česku. Že u nás žijí a tvoří nadmíru kreativní lidé vás přesvědčíme na 124 stranách výjimečné inspirace.


Výpravu za skvělým českým designem zahájíme tipy na designové vyhlídky na Křivoklátsku, v Krkonoších nebo Bílých Karpatech, po kdysi slavném funkcionalistickém městečku Kyjov vás provede jedna z autorek nové architektonické mapy a fotografií Tereza Škoulová. Na snímcích Petra Karšulína se přenesete do bájného světa rodného zámečku básníka a grafika Bohuslava Reynka v Petrkově, kolem jehož prodeje se nedávno strhla pěkná kulturní mela.


Mezi sousední Přibyslaví a Olomoucem zase žije a tvoří talentovaný sklář David Valner, který své výrobky prodává do celého světa a z Liberce pochází sklářský génius Martin Janecký, jenž se po letech strávených v zahraničí vrátil domů a teď si v Praze otevírá vlastní sklárnu jako jedinou v hlavním městě. Buďte u toho!


Seznámíme vás také s chodící encyklopedií designu a nadaným interiérovým tvůrcem Miroslavem Bednářem, který se při navrhování řídí především vlastní intuicí. Spolu s architektkou Dagmar Štěpánovou ze studia FormaFatal se naladil i na vlnu nového bydlení manželů Hřebejkových, kterým kus po kusu hledal vhodné modernistické poklady. Jejich domeček na Hřebenkách jsme pro vás exkluzivně nafotili a na terase s výhledem na město si vychutnali několik historek z natáčení i čtyři roky trvající náročné rekonstrukce.


Domů nás poprvé pustila designérka Lucie Koldová, která je na vrcholu kariérního i rodinného štěstí. A protože to myslíme doslova, také bydlení v dvojdomku s bazénem na obálce je tentokrát české a o to snad i zajímavější. Komplikovaná situace posledních měsíců nám sice do cesty položila hned několik překážek, kreativitu však zastavit nemůže!


letním vydání ELLE Decoration vás toho však čeká mnohem více, na 124 stran výjimečné inspirace!


480,00 Kč
i
336,00 Kč