• Roční Kombinované předplatné (PAPÍR + DIGI)

Roční Kombinované předplatné (PAPÍR + DIGI)

Zima umí být krutá, my však na ni známe lék – designová wellness za hranicemi všedních dnů! V novém ELLE Decoration vás čeká divadelní sauna, koupel v horkých pramenech i statek s alpakami. Připraveni?


Za přírodními krásami a fascinujícími sbírkami umění jsme se vydali na venkovské sídlo Oldřicha Uttendorfského a do švýcarského chaletu od populárního francouzského designéra Pierra Yovanovitche. Nadčasovou eleganci jsme čerpali v londýnské rezidence české nutriční poradkyně Gabriely Peacock, v minimalistickém bydlení fotografů Honzy Zimy a Anety Vrkotové v pražské Bubenči i ve zrekonstruované vodárně v Kodani.


Exkluzivně jsme hovořili s hlavní hvězdou Designbloku Jayem Osgerbym z londýnského ateliéru Barber & Osgerby i s představiteli jednoho z top světových studií, Raw Edges. Na Island jsme si zaletěli na koupel v horkých pramenech do majestátního hotelu mezi lávovými skalisky a Kapské město nám ukázalo své architektonické skvosty.


K 90. výročí jednoho ze zásadních pláten moderního umění jsme uctili památku velkých malířů sérií snímků parafrázující důležité umělecké tendence. Práci architektů Pavla Kupky a Karla Pragera oslavuje článek o nově otevřené sauně na Nové scéně Národního divadla a poctou všem českým brusičům je exkluzivní foto projekt o broušeném skle.


V zimním ELLE Decoration vás toho ovšem čeká mnohem více – 132 stran výjimečné inspirace!


459,00 Kč